L-05B22NJV6T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-05B22NJV6T
JLCPCB Part #
C2044079
Package
0201
Description
1.8Ω 200mA 21GHz 22nH 4@100MHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS