L-05B18NKV6T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-05B18NKV6T
JLCPCB Part #
C3910372
Package
0201
Description
1.5Ω 18nH 2.5GHz 200mA 5@100MHz ±10% 0201 Inductors (SMD) ROHS