3750BP14A0900T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
3750BP14A0900T
JLCPCB Part #
C4980169
Package
0603
Description
-40℃~+105℃ 2.3dB 3.75GHz 3300MHz~4200MHz 50Ω Bandpass Filter 0603 Ceramic Filters ROHS