1850BL15B050E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
1850BL15B050E
JLCPCB Part #
C3305233
Package
0805
Description
-40℃~+105℃ 1.1dB 1.7GHz~2.3GHz 180°@±10° 2dB 50Ω:50Ω 9dB 0805 Balun ROHS