1600BL15B100E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
1600BL15B100E
JLCPCB Part #
C3304992
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 1.5GHz~1.7GHz 180°@±10° 1dB 2dB 50Ω:100Ω 8.5dB 0805 Balun ROHS