0896BL14B050T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
0896BL14B050T
JLCPCB Part #
C3305182
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 0.7dB 1.5dB 180°@±10° 50Ω:50Ω 851MHz~960MHz 9.5dB 0603 Balun ROHS