JSHC1040H-100M-G
Extended
Manufacturer
Jinlai
MFR.Part #
JSHC1040H-100M-G
JLCPCB Part #
C334106
Package
SMD,11.8x10.8mm
Description
10uH 31mΩ 5A 9A ±20% SMD,11.8x10.8mm Power Inductors ROHS