JSHC0650H-330M-G
MFR.Part #
JSHC0650H-330M-G
JLCPCB Part #
C334098
Package
SMD,7.8x7mm
Description
184mΩ 2A 33uH 3A ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS