JSHC0650H-1R5M-G
MFR.Part #
JSHC0650H-1R5M-G
JLCPCB Part #
C334091
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.5uH 11.5A 12A 7.5mΩ ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS