JSHC0650H-1R0M-G
MFR.Part #
JSHC0650H-1R0M-G
JLCPCB Part #
C334090
Package
SMD,7.8x7mm
Description
13A 17A 1uH 7mΩ ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS