JSHC0630H-1R0M-G
MFR.Part #
JSHC0630H-1R0M-G
JLCPCB Part #
C334078
Package
SMD,7.8x7mm
Description
11A 16A 1uH 7.5mΩ ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS