JSHC0620-2R2M
MFR.Part #
JSHC0620-2R2M
JLCPCB Part #
C386854
Package
SMD,7.8x7mm
Description
2.2uH 31mΩ 5A ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS