JSHC0520H-1R0M-G
MFR.Part #
JSHC0520H-1R0M-G
JLCPCB Part #
C334010
Package
SMD,5.9x5.2mm
Description
13mΩ 1uH 7A ±20% SMD,5.9x5.2mm Power Inductors ROHS