JSHC0420H-2R2M-K
MFR.Part #
JSHC0420H-2R2M-K
JLCPCB Part #
C334007
Package
SMD,4.9x4.5mm
Description
2.2uH 3A 47mΩ ±20% SMD,4.9x4.5mm Power Inductors ROHS