MRC104K300A12
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MRC104K300A12
JLCPCB Part #
C434397
Package
Plugin,P=15mm
Description
100nF 300V CQC、UL X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS