MPP474J630D06
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MPP474J630D06
JLCPCB Part #
C434275
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 470nF 630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS