MPP473J400D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MPP473J400D01
JLCPCB Part #
C434158
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 400V 47nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS