MPP393J250D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MPP393J250D01
JLCPCB Part #
C434317
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 250V 39nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS