MPP155K250D02
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MPP155K250D02
JLCPCB Part #
C434370
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5uF 250V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS