MPP125K250D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MPP125K250D01
JLCPCB Part #
C434369
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2uF 250V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS