MPC474K400D02
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MPC474K400D02
JLCPCB Part #
C434183
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 400V 470nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS