MPC104J1200D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MPC104J1200D01
JLCPCB Part #
C434182
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2kV 100nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS