MPC104J1000D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MPC104J1000D01
JLCPCB Part #
C2908125
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100nF 1kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS