MKP475K275A02
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MKP475K275A02
JLCPCB Part #
C434203
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
275V 4.7uF X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS