MKP473K310A02
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MKP473K310A02
JLCPCB Part #
C434161
Package
Plugin,P=15mm
Description
310V 47nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS