MKP275K275A01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MKP275K275A01
JLCPCB Part #
C434380
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
2.7uF 275V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS