MKP223K275A01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MKP223K275A01
JLCPCB Part #
C434187
Package
Plugin,P=10mm
Description
22nF 275V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS