MKP205K275A03
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MKP205K275A03
JLCPCB Part #
C434379
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
275V 2uF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS