MKP154K275A21
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MKP154K275A21
JLCPCB Part #
C434220
Package
Plugin,P=10mm
Description
150nF 275V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS