MKP125K275A02
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MKP125K275A02
JLCPCB Part #
C434376
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
1.2uF 275V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS