MKP104K310A02
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MKP104K310A02
JLCPCB Part #
C434167
Package
Plugin,P=15mm
Description
100nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS