MEM104K100D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MEM104K100D01
JLCPCB Part #
C434196
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 100nF Polyester ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS