MEF475K250D04
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MEF475K250D04
JLCPCB Part #
C434353
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 250V 4.7uF Polyester ±10% 插件,P=27.5mm Film Capacitors ROHS