MEF185K250D03
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MEF185K250D03
JLCPCB Part #
C434349
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8uF 250V Polyester ±10% 插件,P=22.5mm Film Capacitors ROHS