MEF155K400D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MEF155K400D01
JLCPCB Part #
C434348
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5uF 400V Polyester ±10% 插件,P=22.5mm Film Capacitors ROHS