MEF105K250D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MEF105K250D01
JLCPCB Part #
C434268
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 1uF 250V Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS