MEF103J630D02
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MEF103J630D02
JLCPCB Part #
C434176
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 10nF 630V Polyester ±5% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS