MEB472J250D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MEB472J250D01
JLCPCB Part #
C434263
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 250V 4.7nF Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS