MEB155J063D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MEB155J063D01
JLCPCB Part #
C434137
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5uF 63V Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS