MEB104J100D01
MFR.Part #
MEB104J100D01
JLCPCB Part #
C434172
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 100nF Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS