MEB102J250D01
MFR.Part #
MEB102J250D01
JLCPCB Part #
C434242
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 1nF 250V Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS