MAC205K450A01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MAC205K450A01
JLCPCB Part #
C434400
Package
Plugin,P=31.5mm
Description
2uF 450V ±10% 插件,P=31.5mm Safety Capacitors ROHS