S1C94690ZWGAC
MFR.Part #
S1C94690ZWGAC
JLCPCB Part #
C2764484
Description
-40℃~+85℃ 20pF 60Ω 9.469MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS