S1C35800ZWJAC
MFR.Part #
S1C35800ZWJAC
JLCPCB Part #
C2826865
Description
-40℃~+85℃ 120Ω 20pF 3.58MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS