S1C26000ZWFAC
MFR.Part #
S1C26000ZWFAC
JLCPCB Part #
C2149399
Description
-40℃~+85℃ 20pF 26MHz 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS