S1C26000VWFAC
MFR.Part #
S1C26000VWFAC
JLCPCB Part #
C2826827
Description
-40℃~+85℃ 16pF 26MHz 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS