S1C19200ZWFAC
MFR.Part #
S1C19200ZWFAC
JLCPCB Part #
C2149389
Description
-40℃~+85℃ 18pF 19.2MHz 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS