S1C16384VWFAC
MFR.Part #
S1C16384VWFAC
JLCPCB Part #
C2826850
Description
-40℃~+85℃ 16.384MHz 16pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS