S1C13560ZWFAC
MFR.Part #
S1C13560ZWFAC
JLCPCB Part #
C2149383
Description
-40℃~+85℃ 13.560MHz 20pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS