S1C13560VWFAC
Extended
Manufacturer
JYJE
MFR.Part #
S1C13560VWFAC
JLCPCB Part #
C2764485
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 13.560MHz 16pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS